Team

 

 

Team Het Kofschip 2019-2020  

Directie Maartje van den Heuvel ma t/m do directie.hetkofschip@ogamstelland.nl
Intern begeleider Chantal Wiering ib.hetkofschip@ogamstelland.nl
Onderwijsassistenten Nina de Hoog n.dehoog@ogamstelland.nl
Schoolassistent Selma Talic ma t/m vr s.talic@ogamstelland.nl
Administratie Astrid Bouquet ma t/m do info.hetkofschip@ogamstelland.nl
Vakleerkracht bewegingsonderwijs Tinka Offereins ma t.offereins@ogamstelland.nl
Groepen:
Groep 1/2A Annietha Damming ma t/m vr a.damming@ogamstelland.nl
Groep 1/2B Saskia Bogaart ma t/m wo s.bogaart@ogamstelland.nl
Jody Colijn wo t/m vr j.colijn@ogamstelland.nl
Groep 3 Mirjam Hoogeveen ma t/m vr m.hoogeveen@ogamstelland.nl
Groep 4 Anoeska van ’t Hoog ma t/m di a.vanthoog@ogamstelland.nl
Elma Groenendaal wo t/m vr e.groenendaal@ogamstelland.nl
Groep 5 Roel Sturm ma t/m vr r.sturm@ogamstelland.nl
Andrea Gelders di t/m vr a.gelders@ogamstelland.nl
Groep 6 Melanie Velthuis ma t/m wo m.velthuis@ogamstelland.nl
Joke Schrama wo t/m vr j.schrama@ogamstelland.nl
Groep 7 Ruben Dorren ma t/m vr r.dorren@ogamstelland.nl
Groep 8A Sanne Moespot ma t/m vr s.moespot@ogamstelland.nl
Groep 8B Valeska Wolfs ma t/m vr v.wolfs@ogamstelland.nl

Comments are closed.

  • info.hetkofschip@ogamstelland.nl